Jestem BIO

 

 

ECOTIME – czas na ekologię w Targach Kielce

 

Targi Produktów Ekologicznych, Tradycyjnych i Naturalnych – EcoTime, które odbędą się 28-29.01.2017 roku w Kielcach, to ważny punkt w kalendarzu wszystkich, którzy działają w branży produktów ekologicznych.

 

Nowa nazwa, nowe możliwości – nowe oblicze ekologii w Targach Kielce

Przez pięć lat wszyscy, dla których ekologia w codziennym życiu jest kwestią priorytetową skupili swoją uwagę na Targach EcoFamily Ekologia dla Rodziny. Analizując potrzeby rynku Targi Kielce zmieniają charakter wydarzenia. Targi Produktów Ekologicznych, Tradycyjnych i Naturalnych – EcoTime, bo taką nazwę będzie nosiła teraz wystawa z pewnością spełnią oczekiwania odbiorców rynku ekologicznego, tych branżowych jak również klientów indywidualnych.

 Zakres branżowy wystawy obejmuje żywność ekologiczną, naturalną, wysokiej jakości, oferty gospodarstw ekologicznych, kosmetyki ekologiczne, parafarmaceutyki, suplementy, ekologiczne środki czystości oraz eko produkty dla dzieci.

Z roku na rok wydarzenie cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród  wystawców, jak i odwiedzających. Dwa dni targowe są ważną platformą wymiany doświadczeń i wiedzy dla rolników z regionu, a także możliwością dla konsumentów do kupienia ekologicznych produktów.

 

EcoTime z patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

-Cieszy mnie fakt, organizacji kolejnej edycji przedsięwzięcia, które przyczynia się do podnoszenia świadomości ekologicznej społeczeństwa, zwiększenia zainteresowania konsumentów eko-żywnością i wyrobami  przyjaznymi dla środowiska wytwarzanymi przez polskich rolników i przedsiębiorców. Targi ECOTIME z pewnością spotkają się z dużym zainteresowaniem zwiedzających – napisał w oficjalnym piśmie do Targów Kielce,  Krzysztof Jurgiel Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

Materiały do pobrania:

 

- link do strony: http://targikielce.pl/pl/ecotime.htm

- zdjęcia z ostatniej edycji: https://we.tl/bFgxQ4xPnB

-logo

 

logo
eco time - logo png.png
Format Portable Network Image [25.9 KB]

 

- grafika przewodnia wydarzenia

 

grafika przewodnia wydarzenia
EcoTime_fb-1.png
Format Portable Network Image [1.2 MB]
Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© Polska Izba Żywności Ekologicznej